Kalendarz Imprez

Informacje

Polityka prywatności TS Podbeskidzie S.A.

Szanowny Użytkowniku, 

 
Zobowiązujemy się chronić Twoje dane. Aby zapewnić jak największą przejrzystość naszych działań oraz umożliwić Ci kontrolowanie Twoich danych, zaktualizowaliśmy Politykę prywatności, w tym Politykę dotyczącą plików cookie i podobnych technologii. 
 
Z zaktualizowanej polityki prywatności dostępnej pod tym adresem dowiesz się, jak traktujemy Twoje dane osobowe, jakie masz prawa, a także w jaki sposób możesz z nich skorzystać. 
Zaktualizowana polityka prywatności wchodzi życie od 25 maja 2018 r., aby zapewnić spełnienie wymogów nowego europejskiego Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych („RODO”). 
 
Oto przegląd zmian umożliwiający zapoznanie się z aktualizacjami: 
Łatwiejszy dostęp i nawigacja: po zmianach można łatwiej uzyskać dostęp do polityk prywatności, przeczytać je i poruszać się w ich obrębie.
 
Wykorzystanie Twoich informacji: przedstawiliśmy konkretne i łatwe do zrozumienia wyjaśnienia dotyczące sposobu, w jaki gromadzimy, wykorzystujemy i chronimy Twoje informacje.
 
Twoje prawa: ułatwiliśmy kontakt z nami w przypadku, gdy uznasz, że Twoje informacje nie są wykorzystywane we właściwy sposób.
 
Dziękujemy za korzystanie z Usług TS Podbeskidzia S.A.

Proszę czekać - trwa ładowanie treści