Kalendarz Imprez

Informacje

Polska-Ukraina U20

W poniedziałek 5 listopada rozpoczyna się internetowa sprzedaż biletów na mecz Polska-Ukraina do lat 20. Tydzień później od 12 listopada sprzedaż prowadzona będzie również stacjonarnie - Oficjalnym Sklepie TS Podbeskidzie w Gemini Park oraz w kasach.


Zgodnie z umową ze Śląskim Związkiem Piłki Nożnej sprzedaż prowadzona będzie przez system biletowy TS Podbeskidzie, który jest wykorzystywany do sprzedaży meczów ligowych, w ten sam sposób odbywała się sprzedaż biletów na marcowy mecz Polska - Anglia. Zakupu będzie można dokonać na stronie bilety.tspodbeskidzie.pl wybierając odpowiedni mecz z kalendarza imprez.

Od najbliższego poniedziałku 5 listopada zostanie uruchomiona sprzedaż internetowa na mecz Polska - Ukraina. 12 listopada czyli na tydzień przed meczem sprzedaż rozpocznie się również w Oficjalnym Sklepie TS Podbeskidzie w Gemini Park oraz w kasach biletowych na Stadionie Miejskim wg harmonogramu podanego w następnych komunikatach. 

Każdy bilet na mecz Polska - Ukraina kosztować będzie 10 zł.  Za wyjątkiem wejściówek dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz ich opiekunów, którzy wejdą za darmo.

Towarzyski mecz reprezentacji młodzieżowych do lat 20 Polski i Ukrainy odbędzie się 19 listopada o godzinie 19:00  na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej!

Już dziś serdecznie zapraszamy!

Proszę czekać - trwa ładowanie treści