Kalendarz Imprez

Informacje

Rusza sprzedaż karnetów na sezon 2017/2018!


W nadchodzącej sprzedaży będą dostępne karnety w abonamencie na cały Sezon i Rundę. Sprzedaż odbywać się będzie w dwóch etapach: 
 
 1. etap: sprzedaż zamknięta 11.07.2017-17.07.2017 - dotyczy kibiców, którzy posiadali karnety na Rundę Wiosna 2017 i nadal chcą dopingować Górali, mogą także zachować swoje miejsce z poprzedniej Rundy.

Kupując karnet na RUNDĘ masz 2 mecze gratis.

Kupując karnet na CAŁY SEZON masz aż 4 mecze gratis.
 
 2. etap: sprzedaż otwarta 18.07.2017 - dostępna dla każdego

Kupując karnet na RUNDĘ masz 1 mecz gratis.

Kupując karnet na CAŁY SEZON masz 2 mecze gratis. 
 

 
OSZCZĘDNOŚĆ

Karnet = oszczędność czasu i pieniędzy. Do punktu sprzedaży wybierasz się tylko raz i nie martwisz się o dostępność biletów na każde spotkanie. Każdy kibic kupując karnet otrzymuje od 1 do nawet 4 spotkań gratis!

Aby zakupić karnet nie musisz posiadać Karty Kibica i jednocześnie informujemy, że Klub zaprzestaje wydawania ich z dniem 1.07.2017 (szczegóły w
Regulaminie Sprzedaży Biletów i Karnetów 2017/2018).


LOJALNOŚĆ
 
Doceniamy wiernych kibiców, dla których przygotowaliśmy karnet na cały sezon gdzie ma aż 4 mecze gratis, oraz wiele atrakcji, które czekają na Stadionie!


BONUSY

 
Dodatkowo do każdego karnetu dołączone jest podwójne zaproszenie do wykorzystania na dowolny mecz w sezonie  2017/2018 (więcej informacji w Regulaminie Wymiany Kuponu).
 
 
PACZKĄ NA MECZ
 
Ponadto dla osób przedłużających, czeka karnet za 1 zł jeśli tylko przyprowadzą ze sobą dwóch przyjaciół, którzy nigdy nie byli na meczu (Regulamin promocji Paczką na mecz).
 
 
PODBESKIDZIE BEZ BARIER 
 
Jak co sezon swoją kontynuację ma również akcja „Podbeskidzie bez Barier’’. W ramach której niepełnosprawni kibice Górali otrzymają bezpłatne karnety na wydzielone sektory, a Opiekun Osoby Niepełnosprawnej bilet w cenie 5 zł niezależnie od miejsca zakupu (Regulamin Podbeskidzie bez barier).

Sprzedaż karnetów odbywa się tylko przez internet i w Oficjalnym Sklepie TS Podbeskidzie w C.H Gemini Park (nr kontaktowy +48 604 279 779)
 

Proszę czekać - trwa ładowanie treści